Przeprowadzki firm i biur we Wrocławiu

Nasza firma z Wrocławia zajmuje się przeprowadzkami biur i firm. Atutem MarMad jest zespół doświadczonych specjalistów, którzy szybko i bezpiecznie przewiozą wszystkie rzeczy ze starego biura do nowej lokalizacji. Posiadamy doświadczenie w transporcie sprzętu biurowego, w tym komputerów. Proponujemy indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów. Zawsze jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa propozycje i sugestie dotyczące zlecanej przeprowadzki. Dzięki pomocy personelu naszej firmy przeprowadzkowej Państwa biuro bez problemu będzie działać w nowym miejscu!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań naszych klientów z miasta Wrocław. Przeprowadzki firm i biur to często bardzo stresujące chwile, gdyż trzeba zorganizować sprawny i bezpieczny transport nie tylko mebli, ale i sprzętu elektronicznego, dokumentów, regałów magazynowych czy sprzętu AGD. Wiąże się to niezawodnie z umiejętnym zagospodarowaniem i zabezpieczeniem przestrzeni załadunkowej, by ograniczyć liczbę przejazdów koniecznych do wykonania całego zlecenia. Nasi pracownicy zajmujący się przeprowadzkami biur i firm na terenie Wrocławia i okolic posiadają doświadczenie w świadczeniu tego typu usług, więc nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo wszystkiego, co zostanie powierzone ich pieczy. Nie ma takiego zadania transportowego, które było by zdolne przerosnąć nasze możliwości (zarówno jeśli chodzi o zespół pracowników, jak i używany przez nich sprzęt)!

Firma MarMad poza transportem na terenie Polski świadczy również usługi wewnątrz krajów Unii Europejskiej.

Przeprowadzki międzynarodowe to oczko w naszej głowie. Naszym Klientom zapewniamy perfekcyjny i bezpieczny przewóz mebli, sprzętu AGD, a także wniesienie i ustawienie ciężkiego lub wielkogabarytowego sprzętu. Zajmujemy się również transportem i wnoszeniem panin, sejfów, sprzętu laboratoryjnego czy innych niestandardowych urządzeń.

Telefon kom. (+48) 508-287-106