Transport i wnoszenie urządzeń medycznych Wrocław

Przeprowadzki mogą odbywać się na mniejszą, lub znacznie większą skalę. Wszystko zależy m.in. od tego, jakie przedmioty zamierzamy zabezpieczyć i przetransportować, a następnie umieścić w nowym miejscu. Należy pamiętać, że wszelkiego rodzaju rzeczy możemy posegregować, w zależności od gabarytów oraz stopnia zagrożenia uszkodzeniem.

Wiadomo, że przedmioty delikatniejsze, bardziej kruche i podatne na zniszczenia zabezpieczamy w większym stopniu. Jednymi z cenniejszych i delikatniejszych przedmiotów do transportu są sprzęty medyczne. Nasze przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom transport i wnoszenie urządzeń medycznych z dodatkowym ubezpieczeniem od ich uszkodzenia. Z naszych usług korzystają głównie klienci z miasta Wrocław.

transport przy użyciu dźwigu
urządzenia medyczne

Przenoszenie sprzętu medycznego

Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie są odpowiednio przeszkoleni w zakresie przewożenia różnego rodzaju rzeczy, w tym również delikatnego sprzętu medycznego. Zarówno nasi fachowcy, jak i pojazdy zostały właściwie przygotowane do transportu tak delikatnych sprzętów.

Utrzymanie odpowiedniej temperatury w kabinie transportowej naszych pojazdów sprawia, że przewożone rzeczy nie ulegają przegrzaniu ani uszkodzeniom, dzięki czemu są one gotowe do użycia zaraz po wniesieniu i odpakowaniu w nowej placówce. Posiadamy doświadczenie w przewożeniu specjalistycznego sprzętu medycznego, takiego jak komputery, mammografy, monitory RTG, aparaty USG oraz inne.

Fachowcy w transporcie i wnoszeniu urządzeń medycznych z Wrocławia

Powierzając nam swój sprzęt, zyskujecie Państwo gwarancję, że dotrze on pod wskazany adres bezpiecznie i sprawnie. Jesteśmy znani jako fachowcy w transporcie i wnoszeniu urządzeń medycznych z Wrocławia, ale obsługujemy również osoby prywatne oraz firmy i biura z okolic stolicy Dolnego Śląska, przez co grono naszych kontrahentów nieustannie się powiększa.

Oferujemy szeroki zakres usług, od pakowania i zabezpieczenia przedmiotów i sprzętów, poprzez profesjonalny transport i wnoszenie rzeczy. Chcemy, aby klienci naszego przedsiębiorstwa przeprowadzkowego czuli się komfortowo w danej sytuacji i byli pewni, że mogą liczyć na wsparcie ze strony naszych wykwalifikowanych pracowników. Działając w ten sposób nie tylko wzmacniamy naszą markę, ale przede wszystkim budujemy wzajemne zaufanie.

transport i wnoszenie urządzeń medycznych wrocław

Firma MarMad poza transportem na terenie Polski świadczy również usługi wewnątrz krajów Unii Europejskiej.

Przeprowadzki międzynarodowe to oczko w naszej głowie. Naszym Klientom zapewniamy perfekcyjny i bezpieczny przewóz mebli, sprzętu AGD, a także wniesienie i ustawienie ciężkiego lub wielkogabarytowego sprzętu. Zajmujemy się również transportem i wnoszeniem panin, sejfów, sprzętu laboratoryjnego czy innych niestandardowych urządzeń.

Telefon kom. (+48) 508-287-106