Transport mebli we Wrocławiu

Przeprowadzki mieszkań, domów czy biur najczęściej wiążą się z transportem mebli oraz innego mienia. Nasza firma z miasta Wrocław oferuje profesjonalną pomoc w tym zakresie. Posiadamy samochody przystosowane do przewozu tego rodzaju rzeczy, wózki towarowe i paletowe, platformy oraz różnego rodzaju zabezpieczenia na czas transportu mebli, takie jak folia bąbelkowa, gąbki ochronne czy belki i pasy. Dzięki temu kompleksowemu wyposażeniu bezpiecznie dostarczymy na miejsce każdy ładunek. Działamy sprawnie i szybko. Nasze usługi przeprowadzkowe, dla klientów z Wrocławia i okolic, realizujemy nie tylko na terenie kraju, ale też zagranicą.

Gwarantujemy, że nasi pracownicy potrafią kompleksowo i starannie zorganizować cały proces przewozu. Niezależnie od rozmiaru ładunku nasza firma jest gotowa podjąć się zlecenia, łącznie z usługą obejmującą transport mebli wielkogabarytowych dla klientów z miasta Wrocław, jak np. zabytkowe szafy i komody, czy też szafy pancerne, sekretarzyki, a nawet fortepiany. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą pomocą zapraszamy do kontaktu, galerii dotychczasowych zleceń oraz do zapoznania się z naszymi możliwościami technicznymi (zakładka „Nasza flota”) i opiniami innych klientów, którzy wybrali dotychczas nasze usługi (zakładka „Opinie o nas”).

Firma MarMad poza transportem na terenie Polski świadczy również usługi wewnątrz krajów Unii Europejskiej.

Przeprowadzki międzynarodowe to oczko w naszej głowie. Naszym Klientom zapewniamy perfekcyjny i bezpieczny przewóz mebli, sprzętu AGD, a także wniesienie i ustawienie ciężkiego lub wielkogabarytowego sprzętu. Zajmujemy się również transportem i wnoszeniem panin, sejfów, sprzętu laboratoryjnego czy innych niestandardowych urządzeń.

Telefon kom. (+48) 508-287-106