Transport mebli z Wrocławia

We współczesnym świecie bardzo często mamy do czynienia z wszelkiego rodzaju migracjami. To właśnie z tego względu wzrosła liczba osób zainteresowanych usługami profesjonalnych przedsiębiorstw działających właśnie w tym zakresie.

Nie da się ukryć, że najistotniejszym elementem każdej przeprowadzki jest transport, który zazwyczaj sprawia sporo kłopotu, gdyż trzeba jakoś ogarnąć całość, spakować i przewieźć w wyznaczone miejsce docelowe.

Dlatego też w większości przypadków jesteśmy zmuszeni do korzystania z usług firm przeprowadzkowych, które bardzo często wiążą się z ogromnymi kosztami. Nasze przedsiębiorstwo oferuje transport mebli z Wrocławia w rozsądnej cenie.

Usługa Cena
Przewóz i wniesienie lub dowóz zakupionych mebli, sprzętu ze sklepu do klienta od 100 zł
Przeprowadzka ekonomiczna - przy pomocy kolegów, rodziny, Kierowca układa i zabezpiecza mienie na pojeździe od 69 zł
Przeprowadzki standardowe - pojazd z aktywnie noszącym, zabezpieczającym mienie kierowcą + pomocnik +35 zł od 105 zł
Przeprowadzki mieszkań pow 3 pokoji - dwie osoby + 35 zł za każdą następną Cena takiej usługi jest uzgadniana po oględzinach (darmowych) wtedy podstawiamy odpowiednią ilość pojazdów i osób 2-6 celem jak najszybszego wykonania takiego zadania od 105 zł
Przeprowadzki specjalistyczne z ciężarami powyżej 80 kg np: pianina, sejfy, szafy serwerowe, urządzenia laboratoryjne, kserokopiarki, plotery i inne pojazdy typu: motor, quad, - cena takich usług jest ustalana indywidualnie w zależności od wagi, pietra, i utrudnień na trasie miedzy autem a miejscem docelowym. Podstawiamy wtedy odpowiedni samochód do danego typu usługi np z windą (hydroklapa) i odpowiednią ilością ludzi sprzętu (wózki paletowe w 3 długościach np.. niski 35mm wysokości wózek masztowy do 1500kg, platformy, rolki) do poprawnego wykonania takiej usługi od 200 zł
Przeprowadzki niestandardowe i nie możliwe do wykonania przez inne ekipy np.: wstawianie rzeczy przez okno, ceny ustalimy po oględzinach. indywidualnie
- minimalna wartość usługi to 2 godziny robocze
- podane ceny są cenami netto

Wrocławski transport meblowy w atrakcyjnej cenie

Proponowany przez nas transport meblowy to nie tylko szybkość i sprawność działania, ale również konkurencyjna cena. To właśnie dzięki temu, jesteśmy tak chętnie polecani przez naszych klientów i cieszymy się ich rekomendacjami. Wzrost poziomu konkurencji sprawił bowiem, że zmianie uległy nie tylko widełki cenowe, ale również stopień i jakość proponowanych usług, oferowanych w obrębie transportu przeprowadzkowego.

Jesteśmy praktykami i tym samym specjalistami w tej dziedzinie, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy poręczyć za naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby Państwa przeprowadzka odbywała się na najwyższym poziomie.

Przystępny cennik transportu we Wrocławiu

Zatem jeżeli planujecie Państwo przeprowadzkę z jednego miejsca w drugie, niezależnie od tego, czy będzie to zmiana mieszkania, czy biura, nasza firma transportowa z Wrocławia wszystkim się zajmie. Wasza przeprowadzka to bowiem zajęcie dla nas, a przynajmniej bardzo chętnie weźmiemy je na siebie.

Co więcej, naszym klientom oferujemy niezwykle kompleksową usługę. Zajmujemy się przeprowadzkami firm, mieszkań, domów, przeprowadzkami specjalistycznymi, międzynarodowymi i transportem mebli. Oferujemy ceny już od 69 zł!

Firma MarMad poza transportem na terenie Polski świadczy również usługi wewnątrz krajów Unii Europejskiej.

Przeprowadzki międzynarodowe to oczko w naszej głowie. Naszym Klientom zapewniamy perfekcyjny i bezpieczny przewóz mebli, sprzętu AGD, a także wniesienie i ustawienie ciężkiego lub wielkogabarytowego sprzętu. Zajmujemy się również transportem i wnoszeniem panin, sejfów, sprzętu laboratoryjnego czy innych niestandardowych urządzeń.

Telefon kom. (+48) 508-287-106